Google-Translate-English to French Google-Translate-English to French Google-Translate-English to German Google-Translate-English to Italian Google-Translate-English to Spanish
Get Adobe Flash player


Pracownię Florystyczno-Artystyczną „FloArt” cechują trzy obszary działania:
Przygotowujemy z pasją i zaangażowaniem kompozycje kwiatowe na najważniejsze wydarzenia w Państwa życiu. Można u nas zamówić bukiety ślubne, wiązanki, dekoracje kwiatowe samochodów oraz sal weselnych, wianuszki komunijne, stroiki świąteczne i okolicznościowe oraz inne aranżacje florystyczne według indywidualnych zamówień.

Dekorujemy również wnętrza kościołów, firm, restauracji, hoteli oraz innych instytucji. Kompozycje wykonujemy z kwiatów żywych, sztucznych, doniczkowych oraz z suszu egzotycznego w eleganckich naczyniach ze szkła, metalu czy ceramiki.


Proponujemy Państwu własnoręcznie wykonane wyroby artystyczne takie jak: kolczyki, naszyjniki, bransoletki, broszki, które dodadzą atrakcyjności nawet najprostszej kreacji. Zachęcamy do obejrzenia oryginalnych i niepowtarzalnych kartek okolicznościowych, zaproszeń ślubnych i okolicznościowych, wyrobów z filcu czy opakowań ozdobnych. Wykonujemy również bukiety z lizaków i cukierków, które wywołują słodki uśmiech na twarzach obdarowanych. Najmłodszym klientom proponujemy ręcznie wykonane milutkie przytulaki – FloArtki.


Dodatkową ofertą kierowaną do naszych najmłodszych klientów są warsztaty florystyczno-artystyczne przeprowadzane w naszej pracowni dla dzieci w wieku 6-14 lat. Tematyka zajęć obejmuje m.in. tworzenie kartek okolicznościowych, zdobienie przedmiotów różnymi technikami, szycie ozdób z filcu czy naukę artystycznego pakowania prezentów. Uczymy również nazw kwiatów oraz wykonywania stroików, wianków czy kompozycji kwiatowych. Warsztaty te nie tylko zapewnią wiele radości, ale również wprowadzą dzieci w świat artystyczny, który rozwinie ich kreatywność, cierpliwość, zaangażowanie i chęć do tworzenia własnych i oryginalnych dekoracji. Z dziećmi w wieku od 8 lat zajęcia prowadzimy z klejem na gorąco. Zajęcia możemy przeprowadzać również w placówkach szkolnych.

Organizujemy warsztaty również dla dorosłych i firm np. z wykonywania kompozycji kwiatowych czy ozdób artystycznych, filcowania na mokro i sucho, decoupagu, scrapbookingu czy tworzenia biżuterii. Jest to świetny pomysł na wspólną integrację, rozwinięcie kreatywności pracowników czy poprawienie umiejętności pracy w grupie. Zajęcia są wspaniałym dodatkiem do spotkań i wyjazdów firmowych.
Copyright © 2011 FloArt | Engine & Design Trajektoria.com